Hovedstyret | Andre roller i klubben | Her finner du oss | Org. informasjon

Hovedstyret i Lier IL

Styreleder
Svein Erik Olsen - Lierilstyret@gmail.com - 99 20 82 57

Nestleder 
Frode Langli – Frode.Langli@LiFi.no - 91 68 96 83

Styremedlemmer: 

Barneidrettsgruppa (BIG) 
Jannicke Holdorf – jannicho@hotmail.com - 984 58 091 (Leder BIG)
Sigurd Sveinson Sigernes - 930 07 436 (Nestleder BIG)

Fotballgruppa 
Megan Fjeld - megan.fjeld@maersk.com - 402 44 429 (Leder Fotball)
Per-Arne Lyngås (Nestleder/økonomi ansvarlig fotball)

Håndballgruppa 
Tanja Sørbrå Langli - TanjaSorbra.Langli@cubus.com - 416 44 086 (Leder håndball)
Lene Nyen Bache - 990 33 256 (Nestleder håndball)

Skigruppa 
Gry Ravnås Runningen – Gry.Runningen@gmail.com - 408 30 748 (Leder Ski)
Runar Opsahl - 950 47 435 (Nestleder Ski)

--------------------

Andre roller i klubbben: 

Koordinator Lier IL: 
Thomas Røed - Post@LierIL.no  - 47 66 30 10

Barneidrettsansvarlig: Jannicke Holdorf – jannicho@hotmail.com - 984 58 091

Draktforvalter: Hanne Thorhallsson - hanne.thorhallsson@gmail.com - 950 29 985

Web-, Medlems- og Politiattestansvarlig: 
Kristin Korsell - kristin.korsell@oracle.com - 916 23 231

Crossminton
Morten Påsche 975 70 434 (leder)
Erik Brandt Damstuen 913 53 446 (nestleder)

 

Her finner du oss

 

Organisasjonsinformasjon

Besøksadresse (Klubbhuset): Joseph Kellersvei 5, Tranby
Postadresse:  Postboks 24, 3407 Tranby
Bankkonto: 2260.20.67800
Organisasjonsnummer:  975903524
E-post: post@lieril.no
Hjemmeside: http://www.lieril.no

Aktiviteter

27.08.2017
JENTEFOTBALLENS DAG

11:00 - 13:00

Tranby Stadion

14.10.2017
Lier IL Eat Move Sleep FotballCup

00:00 - 00:00

Tranby Stadion

Kalender

Juli
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456