Nyheter
Det ble en kort skikarusell i år dessverre. Alle som deltok på skikarusellen 9. mars skal få premien sin, vi kommer tilbake til et tidspunkt hvor dere kan komme på klubbhuset til Lier IL og hente premien.
Torsdag 30.april kom det nye retningslinjer fra FHI, som åpner opp for at flere kan samles. Etter dette har styret i Lier IL besluttet at årsmøte avholdes ved oppmøte, i Storsalen på klubbhuset, mandag 18.mai kl 1800.
Saksliste og saksdokumentasjon til årsmøte 2020 er nå publisert.
To av Lier ILs skiskyttere gikk helt til topps i helgens junior-NM i Folldal.
Lier IL er glade for å annonsere at Franzefoss forlenger sin sponsoravtale med klubben. Den nye avtalen gjelder ut 2022.
Fotballgruppa i Lier IL har ansatt Silje Hønneland som ny sportslig leder. Hun tar også over som leder for klubbens FFO og akademi-tilbud.
Onsdag 11.12.2019 vedtok styret i Lier IL å ansette Ole Jørgen Flått (37) som daglig leder i klubben.
Vår sponsor og samarbeidspartner Anton Sport på Liertoppen arrangerer handledager for Lier IL sine medlemmer.
Nå kan alle våre medlemmer, også de som ikke er medlem av skigruppa, bestille Lier ILs skidress.
Klikk dere inn på https://original.no/ , og skriv inn "lierski" i feltet merket Teamshop
Mandag 14.oktober hadde "Stiftelsen Erik Jølberg" sin første utdeling, og det ble en svært hyggelig kveld for oss i Lier IL.
Totalt ble vi tildelt over en halv million kroner fordelt på e-sport, fotball, håndball og til snøproduksjon på Martinsløkka!