Dommerliste

3er dommere

Lag
Caroline Lyngstad Smørdal 974 33 873 J13
Caroline Mo Haavik 455 12 727 J13
Japneet Kaur 900 51 455 J13
Leona Qeriqi 915 64 873 J13
Linea Eira Sømme 988 78 643 J13
Linnea Abelseth 464 20 781 J13
Maja Rype Nilsson 468 18 006 J13
Mathea Gustavsen 983 67 820 J13
Nora Lindberg 976 74 965 J13
Selma Langørgen 484 63 297 J13
Casper Kristensen-Fodnes 489 36 754 G13
Chris Stenseth-Sandal 450 29 669 G13
Einar Lie Wasbrekke 996 73 040 G13
Fethawi Legese 969 96 838 G13
Fredrik Hennum 938 64 535 G13
Hamza Avdic 911 01 995 G13
Ihsam Ullah Zafar 936 38 226 G13
Karsten Ve 936 16 792 G13
Kristian Mundal 458 07 198 G13
Lukas Hellerud 463 05 075 G13
Phillip Aasen 915 29 553 G13
Sondre Lyngås 400 37 600 G13
Sondre Skotte 450 65 646 G13
Thomas Ve 936 16 274 G13
Ulrik Gjøslien Martins 901 17 164 G13
Vemund Sørstad 906 05 467 G13
William Leander Wågelsby Tollefsen 465 32 088 G13
Yousef El-afhassa 413 65 047 G13
     
     

3er og 5er dommere

Lag
Marte Sørmo 902 60 033 -
Pernille Jenker 976 61 762 J17
Ellen Pernille Olsen 472 83 951 J17
Leo Lande Karoliussen 973 72 785 G15
Leoneta Rrahimi  481 84 661 J17
Adrian Kuhn-Sparby 917 58 748 G14
Andreas Vade Coldevin 918 20 387 G14
David Sypien 968 59 026 G14
Jonas Marcello Håndstad 406 72 733 G14
Leo Sunde 970 26 069 G14
Leo Wittsack   G14
Linus Alexander Kvamme 402 43 275 G14
Magnus Jacobsson 979 25 440 G14
Nattaphong Panasoon 934 81 246 G14
Nicolai Gravdal Johnsen 941 84 512 G14
Ola Kjelås Garfjell 483 27 623 G14
Sander Opsahl Skjervheim 908 70 754 G14
Sebahidin Ibrahim 939 97 282 G14
Tobias Tverberg Fuglerud 983 35 925 G14
     

3er, 5er og 7er dommere

Lag
Sara Maria Simmenes Hegg 958 06 377 -
Emil Guliksrud 404 65 274 G19
Nazir Hayat Qaisrani 921 31 150 G19
Carl Wililiam Simmenes Hegg 480 47 735 G19
Terje S Christensen 902 56 274 -
Nicoldeep Singh 458 51 261 -
Aurora Kroghrud 450 39 903 J17
Alisa Ibisivec 405 46 898 J17
Risham Kaur Kamboj 412 16 398 J17
Albatrit Islami 922 13 356 G15
Even Tverberg 986 84 608 G15
Henrik Hennum 481 30 787 G15
John Rype 909 39 952 G15
Jonathan Vinda 469 57 887 G15
Karl Ivar Lavergren 991 15 837 G15
Robin Ask 415 56 249 G15
Sebastian Wiik 405 17 353 G15
Sindre Østerås Bernsten 480 69 962 G15
Alketa Qeriqi (9er kretsdommer) 901 89 865 J17
Malene Wiik (9er kretsdommer) 948 02 702 J17
Daniel Bjørkedal (9er kretsdommer) 915 61 138 G15
Emily May Stange (9er & 11er kretsdommer) 994 79 313 J17
Maryam Hussain Shah (9er & 11er kretsdommer) 455 15 487 J17

Aktiviteter

24.06.2019
Tine Fotballskole 2019

09:00 - 15:00

Tranby Stadion

20.08.2019
Lier IL Fotballfritidsordning (2010-2011-2012-2013 barna) HØST 2019

13:00 - 17:00

Lier IL Klubbhuset og Tranby Stadion

01.10.2019
Kopi av Fotball Høstakademiet

09:00 - 15:00

Tranby Stadion

12.10.2019
Eat Move Sleep Fotballcup

07:00 - 17:00