Styret i Barneidrettsgruppen

Rolle Navn Mobil Epost
       
Leder Sigurd Sigernes 930 07 436 sigurd.sigernes@gmail.com
Nestleder Jessica Altenby 970 50 203 jessica.altenby@ikea.com
       

Epost Barneidretten: big@lieril.no

Trener- og Lagleder kontaktinformasjon

Jenter 2015
Anders Frydenlund frydda85@hotmail.com / 99586550

Gutter 2015
Morten Mundal morten.mundal@fotball.no / 99265389


Jenter/Gutter 2014

Camilla Holm camillaholm@live.no / 48360853

Jenter/Gutter 2013
Lene Finnby lenefinnby@gmail.com / 40605116
Håvard Sagmoen havard.sagmoen@lier.kommune.no / 48042060

Jenter 2012
Ove Olsen ove.olsen@norsk-tipping.no / 99252603

Gutter 2012
Tranby - Anders Frydenlund frydda85@hotmail.com / 99586550
Lierskogen - Tom Christensen Tom.Christensen@dnv.com / 41064343

Jenter 2011
Mari Wold Henriksen mari-w-h@hotmail.com / 92089044

Gutter 2011
Jessica Altenby jessica.altenby@ikea.com / 97050203

 

Aktiviteter

08.08.2022
Tine Fotballskole 8.-12. august

09:00 - 15:00

Tranby Idrettspark

22.08.2022
PÅMELDING til Lier IL FFO - Telenor Xtra Høsten 2022

13:00 - 23:55

Joseph Kellers vei 5, 3408 Tranby

Kalender

Juli
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031