Styret i Barneidrettsgruppen

Rolle Navn Mobil Epost
Leder Jannicke Holdorf 984 56 091 jannicho@hotmail.com 
Styremedlem Sigurd Sigernes 930 07 436 sigurd.sigernes@gmail.com
Matrialforvalter Jessica Altenby 970 50 203 jessica.altenby@ikea.com
Styremedlem Sunniva Haugland Johansen 992 87 953 sunniva@haugland-johansen.com

Epost Barneidretten: big@lieril.no

Trener- og Lagleder kontaktinformasjon

Jenter 2012
Ove Olsen ove.olsen@norsk-tipping.no / 99252603

Gutter 2012
Anders Frydenlund frydda85@hotmail.com / 99586550

Jenter 2011
Mari Wold Henriksen mari-w-h@hotmail.com / 92089044

Gutter 2011
Jessica Altenby jessica.altenby@ikea.com / 97050203

Jenter 2010
Irina Heibo iheibo@asker.kommune.no / 95794054

Gutter 2010
Elisabeth Gunby elisabethgunby@gmail.com  / 99713471

Jenter 2009
Helle Kristin Olsen helle.olsen@lierskolen.no / 97682404

Gutter 2009
Jessica Altenby jessica.altenby@ikea.com / 97050203

Aktiviteter

20.12.2018
Fotballfritidsordning Lier IL (2007-2008-2009 barna)

13:15 - 16:45

Tranby Stadion

12.10.2019
Eat Move Sleep Fotballcup

07:00 - 17:00

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456