Jenter og Gutter (2009-12)

Fra 1. klasse: gruppene deles i rene jente- og guttelag og følger ordinært BIG år (skoleåret). Fotball etter påske til høstferien, håndball etter høstferien til påske og skikarusell 4 uker (jan/feb- avhengig av snøforhold). Store grupper kan deles inn skolevis. Vi ser at skolestart, med mange nye erfaringer og rutiner, kan være utfordrende og da oppleves det trygt og praktisk å organisere det slik. Fortrinnsvis samles årskullene. Årskullet får felles treningstid og sted.

Fra 3. senest 4. klasse: Grupper på tvers av skoler skal nå samles til ett felles lag, som forberedelse på overgangen til særidrettene hvor årskullene samles. Dette for å bygge et bredt nettverk og sosiale kontakter for barn/trenere/foreldre. Overgangen fra barne- til ungdomsskolen forenkles, ved at barna kjenner hverandre fra idretten og andre fritidsaktiviteter. Det er ønskelig at foreldre fra alle skolene er deltakende i trener/støtteapparat.

Trener- og Lagleder kontaktinformasjon

Jenter/Gutter 2014
Camilla Holm camillaholm@live.no / 48360853

Jenter/Gutter 2013
Lene Finnby lenefinnby@gmail.com / 40605116
Håvard Sagmoen havard.sagmoen@lier.kommune.no / 48042060

Jenter 2012
Ove Olsen ove.olsen@norsk-tipping.no / 99252603

Gutter 2012
Tranby - Anders Frydenlund frydda85@hotmail.com / 99586550
Lierskogen - Arild Norderud Arild.norderud@gmail.com / 47268728

Jenter 2011
Mari Wold Henriksen mari-w-h@hotmail.com / 92089044

Gutter 2011
Jessica Altenby jessica.altenby@ikea.com / 97050203

Jenter 2010
Tranby - Ole Jørgen Flått ojf@hotmail.no / 92616655
Lierskogen - Irina Heibo iheibo@asker.kommune.no / 95794054

Gutter 2010
Tranby - Elisabeth Gunby elisabethgunby@gmail.com  / 99713471
Lierskogen - Arild Norderud Arild.norderud@gmail.com / 47268728

Jenter 2009
Helle Kristin Olsen helle.olsen@lierskolen.no / 97682404

Gutter 2009
Jessica Altenby jessica.altenby@ikea.com / 97050203

Aktiviteter

23.08.2019
Lier IL Fotballakademiet Høst 2019

13:00 - 17:00

Lier IL Klubbhuset og Tranby Stadion

31.08.2019
JENTEFOTBALLENS DAG 2019

12:00 - 15:00

Tranby Stadion

30.09.2019
Fotball Høstakademiet 2019

09:00 - 15:00

Tranby Stadion

12.10.2019
Eat Move Sleep Fotballcup

07:00 - 17:00

Kalender

August
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

23.08.2019
Lier IL Fotballakademiet Høst 2019

13:00 - 17:00

Lier IL Klubbhuset og Tranby Stadion

31.08.2019
JENTEFOTBALLENS DAG 2019

12:00 - 15:00

Tranby Stadion

30.09.2019
Fotball Høstakademiet 2019

09:00 - 15:00

Tranby Stadion

12.10.2019
Eat Move Sleep Fotballcup

07:00 - 17:00